NAUKA I EGZAMIN TYM             SAMYM AUTEM

 

 

         

 

 

 

 

 

Kilka słów o nas.

Czego może oczekiwać kursant od Ośrodka Szkolenia Kierowców Mordzak?

 

  • Wysłuchamy Cię i zaproponujemy najlepszą formę szkolenia dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

  • Udzielimy Ci zrozumiałych i wyczerpujących informacji.

  • Postaramy się abyś zawsze czuł się u nas bezpieczny i odczuwał nasze zaangażowanie w Twoje szkolenie.

  • Otrzymujesz to za co płacisz – wiedzę i umiejętności.

  • Szkolenie odbędziesz w miłej i przyjaznej atmosferze z kadrą dobrze wyszkolonych instruktorów z zamiłowaniem do tego zawodu oraz wysokiej kulturze osobistej.

  • Okażemy zrozumienie i gotowość do pomocy w trudnej sytuacji. 

 

Wiemy, jak bardzo chcesz jeździć i jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo stresujące są dla Ciebie pierwsze kroki za kierownicą. Program szkoły jest oparty na przeświadczeniu, że każdy potrafi nauczyć się jeździć i zdać egzamin, pod warunkiem że ma odpowiednio stworzone do tego warunki. Psychika każdego człowieka-kierowcy jest całkowicie różnie skonstruowana, w związku z tym takie elementy składowe jak: cechy temperamentu, cechy osobowości, czas reakcji, stopień rozwinięcia koordynacji ruchowej, stopień orientacji w terenie, są indywidualnie oceniane, analizowane i rejestrowane przez naszych instruktorów, po to aby prawidłowo zaplanować kolejne godziny szkolenia i położyć maksymalny nacisk na ich rozwój. Z nami poznasz wszystkie trasy egzaminacyjne i na koniec przekonasz się, że miasto „za kółkiem” nie będzie miało dla Ciebie tajemnic.

 

W pierwszym etapie szkolenia kursant otrzymuje dużą pomoc ze strony instruktora tak aby szkolenie przebiegało w przyjaznej atmosferze, nie było stresujące, co zdecydowanie bardzo wpływa na lepsze i szybsze przyswajanie wiedzy oraz kierowanie pojazdem.

 

Przyjdzie taki czas, gdzie instruktor nauki jazdy będzie mniej pomagał i podpowiadał celem wypracowania samodzielności aby jazda była: Bezpieczna, Dynamiczna, Eko i  Kulturalna.

Witaj. Nauka jazdy Gostynin. Nauka jazdy w Gostyninie. Egzamin w Płocku. Prawo jazdy Gostynin.

Mapa dojazdu do biura: