NAUKA I EGZAMIN TYM             SAMYM AUTEM

 

 

         

 

 

 

Imię i nazwisko:
Numer PKK (jeśli już posiadasz):
Numer telefonu:
Twój e-mail:
Wybierz termin kursu:
Inne informacje:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się na kurs.

W celu zapisania się na kurs zgłoś się do naszego biura, ul. Żabia 5, zadzwoń do nas

lub wypełnij poniższy formularz:

Jak uzyskać profil kandydata na kierowcę PKK?

 

Aby rozpocząć kurs prawa jazdy, musisz dostać w wydziale komunikacji swojego urzędu numer PKK (Profilu Kandydata na Kierowcę). Wyrobić PKK i rozpocząć szkolenie możesz po ukończeniu 17 lat i 9 miesięcy ale musisz  posiadać ważny dowód osobisty lub paszport. Oto co należy zrobić, aby uzyskać profil kandydata na kierowcę:

 

Badanie lekarskie. Pierwszym krokiem, który musisz zrobić, aby uzyskać PKK, jest odwiedzenie lekarza uprawnionego do badań kandydatów na kierowców, który po przeprowadzeniu badań i stwierdzeniu braku przeciwskazań do kierowania pojazdem wyda Ci orzeczenie lekarskie. Badania zrobisz

u nas za darmo.

 

Zdjęcie u fotografa. Potrzebna Ci będzie jedna, wyraźna i kolorowa fotografia o wymiarach 3,5 na 4,5 cm, przedstawiająca osobę bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami. Fotografia powinna przedstawiać osobę w pozycji frontalnej.

 

Zgoda rodziców lub opiekunów. Jeżeli jesteś jeszcze przed swoimi osiemnastymi urodzinami potrzebna będzie pisemna zgoda rodziców lub opiekunów

 

Wniosek o wydanie prawa jazdy. Druk wniosku możesz otrzymać w swoim wydziale komunikacji, w naszym biurze lub pobrać z naszej strony. Wizyta w wydziale komunikacji.

 

Wizyta w urzędzie starostwa powiatowego odpowiedniego do miejsca Twojego zamieszkania.

Zapraszamy na kurs nauki jazdy w Gostyninie. Najlepszy kurs nauki jazdy Gostynin.

Mapa dojazdu do biura: